zjentek

Kolik kusů sovy pálené budu potřebovat na výrobu celoročního péřového polštáře 70×50 cm?

Nejlepší odpověď
redy

Krásná sova, machruješ, nikdo by nemohl zabít tak krásnýho ptáka, kvůli polštáři.

Jsou chráněny ale to víš.

Snad to není příklad do školy, to by bylo trestný…

Další odpovědi
Elk

Prosím Tě, už to nehul. Víš, jak to dopadá…!

lucie.anezka

Když budeš chodit po lese a sbírat spadaná peříčka, tak abys to do smrti stihnul na sbírat – tak hodně sov 🙂

marci1

Pořiď si plyšovou sovu pálenou. Není chráněná a taky zahřeje! 🙂
https://www.ply­sovnik.cz/ply­saci/detail/so­va-z-plyse/

Cenobita

Ještě větší dekadence by bylo, mít polštář naplněný modrým, červeným nebo zeleným peřím nějakého papouška, třeba ara, nebo amazoňana případně ještě něco více exotického to by byla věc 🙂 ten pocit mít polštář uvnitř s modrým peřím, které není uvnitř vidět !!!

zjentek

Dudu, zdrž se odpovědi, neb ti tady uvedu fakta o plavbě po Nilu a přejde tě chuť!

dudu

Už jsem to nechal smazat. Měl jsem předtím blbej telefonát. Lekavej při své konstituci rozhodně nejsem.

Pixma

… ty máš těch blbejch telefonátu dost často, jen co je pravda.

dudu

Brzdi chlače, jsi sice letitej, ale namáš toho moc odpracováno!!!

Pixma

… v bonzáctví vůbec.

dudu

Co blbneš?

zjentek

Tak Dobrý no, stejně se tváří, jakoby se za to peří styděla!

redy

zjentek paleček za krásný foto 🙂

zjentek

Dík. Jak zabít? Ne e, odpeřit a vypustit do volné přírody. Křídla by zůstala originál, s brky! Do polštáře jen „prachové“.

redy

Srandysto, já tě neznat 🙂

zjentek

Je fakt, že ty kočky jsem sousedům nepostřílel, no. Ale bylo to těsně!