Pokročilý

Kolik jste ochotni utrait za PC??

Myslíte si třeba jako že do 50 000 je to vyhazování peněz??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

částka mi připadá příliš, optimálně do 15.000 včetně lcd monitoru a laserové čb tiskárny

Další odpovědi:

Zlatý

V dnešní době seženeš počítač už za 15000 kč a velice dobrý to mě říkál můj kámoš který mě dovezl před měsícem novou bednu.Takže částka 50000 se mě zda moc

Pokročilý

Rozhoduji se podle toho, kolik vydělávám a co si můžu dovolit. Já jsem jednou dal maximálně za pc 19 000.- a to nemám ani takový plat. Dnes bych už tolik nedal.

Bronzový

do 25 tis. je parádní PC který zvládne nejnáročnější hry a aplikace, vč.LED monitoru s fullHD rozlišením a možná i solidní multifunkční tiskárnou.

Zdroj: http://clubone.jex.cz/menu/pc- sestavy/vykonne-amd-phenom-x6- 3-0-1075-t

Bronzový

já kupaval PC podle mých požadavků na danou práci a vybral jsem si HP s cenou 10 000

Bronzový

Záleží na co toto PC potřebuješ. Pokud ho potřebuješ na Word + internet - stačí PC do 12.000 Kč. Něco náročnějšího (úprava videa) - do 20.000, na stříhání videa v nekomprimované full HD kvalitě budeš potřebovat velmi výkonný stroj s kvalitními obrazovkami a tam si umím bez větších potíží představit zařízení i za více než 50.000 Kč.

Zlatý

kvalitní notebook se dnes dá pořídit kolem 12 tisíc

Pokud trváte na desktopovém pc, určitě bych za něj dnes nedal víc než 20 000. A v tom je už špičkový PVA/MVA monitor s fullhd rozlisenim a velmi vykonna herni grafika. (cena tiskárny bývá už zanedbatelná položka)

Od 0 do poloviny království.
0 znamená postavit ze šrotu, nebude to nic moc, ale bude to fungovat a operační systém bude Linux.

Pokud by PC mělo umět pracovat jako kvantový počítač, který umí řešit dnes neřešitelné úlohy v jediném kroku, pak bych uvažoval i o polovině majetku.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.