LEONEK

Kolik je jedna třetina z 10.000kč?

dá se nějakým způsobem obejít exekuci když jí nařídí soudně a ta dojde zaměstnavateli co dělat?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To je špatně položená otázka, jelikož vám nebudou srážet 1/3 z 10000,–Kč ale výpočet je jinak-viz zdroj:

http://www.vy­plata.cz/vypoc­ty/vyse-nezabavitelne-castky-ze-mzdy-10.php?stayfor­m=true

Pokud nemáte děti a máte manželku a příjem je 10000 čistého a jednalo by se o nepřednostní pohledávku (úvěry a jiné), srážka by činila 1188,–Kč