Chozze1210

Kolaudace Rodiného Domu

Dobrý den,co potřebuji ke skolaudování RD.Jaké veškeré papíry a revize??Stačí koupit Hasičaky v obchodě a revizy papirovou musim take dodat??Děkuji za odpověd…

Nejlepší odpověď
ReHu

Myslím, že veškeré informace vám podají na příslušném stavebním úřadě.
A máte to se zárukou, že info jsou správné.

Další odpovědi
cukrar

Na kolaudaci potřebujete spoustu dokumentů, podle složitosti a velikosti stavby se to různí. Při „objednání“ kolaudace Vám dají seznam Vašeho co potřebujete.

Q

ten stavební úřad to jistí…
revize elektro, plyn, komíny, zaměření pokud se změnily dispozice zahrady nebo objektu, papíry o protipožárních dveřích (pro garáže), ventilátory v koupelně.. revize hasičáků nechtěli.. alespoň před třemi lety:-)