rákosníček

kocour miluje rajčata

máme ročního kocoura a miluje rajčata a kyselí zelí nechybí mu náhodou nějaký vitamíny je schopnej sníst celý velký rajče

Nejlepší odpověď
Lencis

I kocour může mít své chutě… ten náš miluje olivy. Myslím, že nic jiného v tom hledat nemusíte.

Jen pokud by vyhledával zelené (trávu, kytky, natě zeleniny apod., mohlo by to znamenat že má potřebu pomoci si od chlupů v břiše. Pak mohu doporučit kytku-papyrus nebo speciální trávicí pasty či granule 😉

Další odpovědi
Dandi

Určitě mu to neuškodí… ale pokud o něj máte strach tak zajděte za veterinářem, ten určitě poradí co a jak…

alenka901

uřčitě si myslím že nejsou na škodu doplňuje si tím vitamíny náš pejsek zase papá okurky

Attack-design

určitě ne pokud dostává i jinou stravu a veřím že ano, naše kočka zase miluje brambory s mrkví ale pozor, dušenou a vařené brambory 🙂