Klávesnice

Dá se nějak nastavit klávesnice? Místo písmen s háčky to píše takové to kryple ń ´d ´t

Nejlepší odpověď
rynek878

na klávesnici na levé straně stiskněte Alt+Shift,protože patrně na pravo od hodin máte místo CS EN,to je jedna možnost,nebo máte na prohlížeči nastavené jiné kódování textu,stačí zatrhnou výchozí,nebo Kódování Unicode,ale můžete si jich pár vyzkoušet a uvidíte.

Další odpovědi
bubukaa

nevím jak ale dá se nastavit písmo