hippeace

Když zavoláte hasiče na sundání kočky (kotěte) na stromě stojí vás to něco?

a popřípadě kolik?

Nejlepší odpověď
redy

bednu dvanáctky ale ne mě sousedovi od babči,byli to hasiči z vesnice.Tři hodiny sundávali kocoura ze střechy chlíva ,asi to bylo tím že kocour má dvanáct kilo:D
Takže nevím jestli se platí, nebo kolik

Další odpovědi
anonym

Hasiči provádí mimo jiné i záchranu zvířat, zdarma. Ale pokud nejde o život je na jejich uvážení zda to vyúčtují. Kolik to stojí se odvíjí z výjezdového auta, počtu lidí, použité techniky. 3000 – 5000 Kč.
Doplňuji:
10.9.2013 proběhlo ve zprávách, že hasiči si budou účtovat min. 5600 Kč na hodinu

Reuef

az bude mit hlad tak sleze…

suaeda

Myslím, že se nic neplatí ale nevím to určitě.
Jinak na sundavání koček je dobrý sežant Tackleberry ten ji zaručeně umí sundat – viz policejní akademie.

cukrar

Určitě neplatíte.