Maggie.b

Když ví Wikipedia moje IP je to špatné?

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

Záleží na tom. 🙂 Pokud jsi dělala blbosti a tzv. vandalizovala články můžeš dostat block, jinak je to šumák.

Další odpovědi
led

Nielen Wikipedia vie vaše IP. To ide s vami po celej ceste internetom – je to vlastne vaša verejná adresa.
Ale IP je meniteľné podľa miesta a sprostredkovateľa spojenia. Jedinečné meno je MAC adresa – je to meno vášho počítača.

anonym

no, neni to špatné, hodně programů ji ví, ale neměla by ji nikde zveřejňovat ;D