Džanička

Když mám ůčet u poštovní spořitelny, tak za jak dlouho mi udělají internetové bankovnictví..

..když si o to požádám..

Nejlepší odpověď
mosoj

Není to ta rychlé. U přepážky si zažádáte a za několik dnů vám přijde identifikační číslo a PIN. Teprve potom bude váš účet aktivní. On ten PIN se jednoduše jinak doručit nedá.

Další odpovědi
Terryle

Já si ho zařizovala před nějakými 3–4 roky a bylo to snad do druhého pracovního dne… Tohle by měla být záležitost několika kliků a pak si to musí zpracovat systém. Když se zeptáte na přepážce pošty, tak vám to určitě poví…
Doplňuji:
mosoj: fakt? Je to možný. Mě už ta paměť taky blbne… možná jsem si to spletla s povolením plateb přes internet. Aaach jo, začínám už blbnout…