Když definitivně zruším účet na facebooku, už mi facebook nebude posílat emaily, že ne?

Doplňuji:
Omlouvám se,asi jsem blbě položila otázku.Účet jsem si už zrušila,protože fb už nechci.A tak jsem myslela,že jestli teď už mi emaily posílat nebudou,když už mám účet definitivně zrušený.

Odpovědi:

Bronzový

Jedna z mála sítí, co se stále drží rámců slušnosti - nikdy jsem nezažil SPAM od FB... Až na to, co jsem si sám nezrušil - což se ovšem zrušit dá. Rozhodně se kvůli tomu nemusí rušit účet - ovšem to už je věc jiná.
Doplňuji:
Tak přeci buď chodí, anebo ne. Jak jsem psal - FB se pravidel drží a tak jsem přesvědčený, že SPAMovat nebude.

Uz tomu bude delsi doba, kdy jsem sam rusil profil na Facebooku, nicmene nevzpominam si, ze by mi Facebook pote posilal nejake nevyzadane zpravy. A kdyby nahodou jo, v drtive vetsine obchodnich emailu je v paticce uveden odkaz k odhlaseni se. V nejhorsim pripade muzete nastavit filtr, ze vsechny zpravy z domeny facebook.com se budou treba mazat.

Pokročilý

Nejlepší je před smazáním v nastavení vypnout veškeré e-mailové notifikace (pokud jsi to doteď neměla). Pak by neměl být problém :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.