JežíšKristus

Kdyby existoval člověk se jménem Dráp, myslíte, že by často měnil názory?

Pouze hypotetická otázka. Podobnost s reálnými uživateli je čistě náhodná. Miluji Kodex, proto je tato velice obecná a na nikoho neukazující otázka zcela v souladu s naším Kodexem (nemám na mysli Bibli, ale Kodex tohoto serveru).

Nejlepší odpověď
led

JežíšKristus, jste provokatér placený, nebo provokatér amatér? Mnohé vaše příspěvky jsou na hranici, (cituji z vaší otázky), „souladu s naším Kodexem (nemám na mysli Bibli, ale Kodex tohoto serveru)“.
Shodou okolností kromě našeho uživatele s přezdívkou Drap, existuje taky člověk s příjmením Dráp. Koho máte na mysli vašimi útoky?
K změnám názoru. Každý člověk má právo měnit své názory na základě svých rozhodnutí. Nikdo nemá právo nikoho nutit, aby se držel jednoho názoru, pokud se rozhodl svůj názor změnit. Je to jeho rozhodnutí, jeho právo.
Pokud vy ráno projevíte svůj názor, řeknete „dnes bude hezky, slunečno“ a když za hodinu začne bouře, setrváte ve svém původním názoru, bez ohledu na počasí?
Co znamená pojem „často měnil názory“? Definujte! Je to změna názoru každou hodinu, každou minutu, nebo podle výšky slunce nad obzorem…

Jste škodná na této stránce! Nebojte se, nebudu měnit svůj názor, pokud mě nepřesvědčíte o opaku!

Další odpovědi
annas

Kdyby nebylo kdyby, nebyly by chyby. Uvádím pravidelně, když reaguji na otázku uvedenou spojkou kdyby.

Hypotetická podmínká, která je nesplnitelná, je tedy zbytečné spekulovat. -Kdybych měla křídla, kdyby byl Bavorov .....

Převzal jste informaci od uživatel Adam2006, i když nevložil žádný důkaz na uživatele Drap.

Názor je názor, může se stát, že někdo jej změní. Napadá mě, že mnoho jedinců změnilo názor na nutnost očkování.

Bohužel, často je chyba, že mnozí neslyší argumenty a jsou přesvědčení o tom, že oni jediní mají pravdu.

Mě by spíš zajímalo, že věříte člověku, který vloží bez důkazů svou první otázku, která se týká názorů uživatele Drap,

elkon

Typicky hloupá otázka, v této poradně nepřekvapující.

Smack

Drap je dobrej, musíš ho pochopit xD

orwell

Kdyby… znáš to o těch rybách a rybnících. Pokud by byla tvoje otázka skutečně obecná a na nikoho neukazující, pak by byla úplně nesmyslná, jako např. tato: „Kdyby existoval člověk beroucí jméno Boží nadarmo, myslíte že by měl často průjem?“

df

elkon: typicky hloupá odpověď, u tebe nepřekvapující a vtíravá, jako vždy. Mohl by ses na pár dní (nebo ideálně navždy) vypařit? Udělat dobrý skutek není k zahození!

A abych odpověděl na otázku – ano, myslím si to.

Emefej

Člověk jménem Dráp existoval, tys nečetl Rychlé šípy?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

JežíšKristus

Orwell: svatá pravda, Hospodin je jen jeden!

Reezo

To jsem zvědav, jak dlouho to tu vydrží.