cappuccino

Kdy jste napsali posledni dopis rucne?

V dobe digitalizace umime vsichni mlatit do klavesnice. Ale umime jeste psat? Otazka se samozrejme netyka zaku nebo studentu.

Nejlepší odpověď
led

Túto zvrhlosť (písanie rukou pomocou pera na papier) používam na cestách pri odoslaní pohľadnice. Lenže už sa mi míňajú poštové holuby, myslíte že ešte začujem niekde trubku poštového panáčika?

Jede, jede poštovský panáček,
jede, jede, poštovský pán.
Má vraný koníčky, jako dvě rybičky,
jede, jede do Rokycan.

Jede, jede poštovský panáček,
jede, jede poštovský pán.
Vpředu má trubičku a vzadu truhličku,
jede, jede do Rokycan.

Další odpovědi
Ametyst

Bylo to vloni, kdy v tiskárně vyschla náplň, a já jsem měla vypovědět včas nějakou smlouvu.

da ny

Na dopisní papír/papír, rukou, asi před 4 lety :/
Není to z lenosti..... Můj psaný projev už není pěkný. Musela bych psát jen hůlkovým písmem a na linkovaný papír 😉
ID (střídavě 2. a 3. stupeň), pro oční obtíže a neschopnosti vykonávat, úplně původní povolání jsem měla od r. 1994. V posledních letech nemohu, bohužel, ani číst knížky.
Na kameru, která to um, nějak nezbývá 😉 (30 tisíc)
Tak „špatně“, abych byla osoba ZTP a mohla získat příspěvek od města a VZP, na tom nejsem A jako starobní důchodce bych na tokový „rozmar“, už nárok neměla 😉
Chodím sice do práce, na kratší pracovní úvazky, ale korunky jdou jinam 😉
Když písemný projev, tak jen s pomocí techniky 😉 apsat, kliknout, nebo vytisknout a poslat.

Savier

Nikdy.

Drap

Letos na jaře. Některé věci se nehodí psát na pc. Další busu psát za týden.

cappuccino

INRI: Na nektere mozky bych ani internet nepripojovala:)