GangstaHelper

Kdy jezdí balíkovci ČP?

Ve kterých hodinách probíhá rozvoz balíků české pošty?

U mě vždycky byli okolo 10–11 dopoledne, kdy samozřejmě nebývám doma. Párkrát se stalo, že jsem byl doma, a pak jsem stejně našel ve schránce „nezastižen v 10:30“, nebo „10:00 zamčený vchod“ (a co takhle zazvonit?).

Nejlepší odpověď
Marky71

Mám stejné zkušenosti, asi jezdí opravdu většinou dopoledne, ale vím, že se lze telefonicky domluvit na opakovaném doručení zásilky…

Další odpovědi
panenka

u nás jezdí ráno kolem deváte a taky se mi stálo to co vám.pak jsem musela hold na poštu si pro to.jediné co vám můžu poradit nechte si to posílat přes ppf tá se vám den dopředu ozve telefonicky a s ní se můžete domluvit i třeba na jiném termínu.já jsem s nimi opravdu s postupem této společnosti spokojená

anetadela1

K nám jezdí kolem 13h ± 10 min. Nezvoní, ale zatroubí.

anonym

většinou jezdí od 8–9h do 16h, záleží na pracovní době vaší pošty, jak jste od pošty daleko, v jakém bodě na jejich trase jste.. jestli na začátku, pak dorazí většinou v ranních hodinách a nebo jestli na konci, kdy dorazí většinou v odpoledních hodinách.. U nás pošta vždy zvoní, dokonce jsou naučení, že nejsme doma, když přijíždí, takže veškeré věci nám dávají automaticky hned k sousedům..

Rozi

jezdí jak jim to vyhovuje. k nám na recepci www.pobox24.cz jezdí přes den, je to sporadické. problém je, že někdy člověk neví, na které poště je balík – obchodní-profi balík, aj. protože to na té domácí schované samozřejmě není, že…