Avatar uživatele
eradaur

kdo prosím poradí při zasílání fotografií

do notebooku přes bluetooth…přes US kabel nemám problem, ale nic mně neříká stahování snímků přes bluetooth…pokud poradíte, tak detailně…mám Nokii 6303 a přes pc nejsem velký expert
Doplňuji:
díky moc! zůstanu u USB kabelu…-mám starý „Umax“ a o „bluetooth“ ani zmínka…říkám, že jsem pc nevzdělanec!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5133 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Nevím jestli to k něčemu bude,ale u jednoho noťase co máme doma,který nemá vestavěný bluetoth,musíme používat bluetoth přes USB,třeba ho taky nemáte

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Pokud nemáte PC vybaven bluetooth. Můžete si
zakoupit bluetooth přijimač/vysílač do USB. Pořizovací cena je od 200 Kč a vypadá to jako malá paměť flasch. Zasunete do USB zaregistrujete hardware a již oboustranně přenášíte.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GangstaHelper

U tohoto telefonu bude nejspíš jediný způsob zaslat jednotlivé fotografie do notebooku. To se dělá tím způsobem, že si najdete přes mobil tu fotku, a ve volbách zvolíte Odeslat, pak Přes Bluetooth. Toto je stejný způsob, jako byste posílal fotky třeba kamarádovi přimo na mobil. Na telefonu vám po chvíli hledání naběhne seznam nalezených zařízení. Ze seznamu vyberete notebook a potvrdíte. Na notebooku asi budete muset potvrdit přijetí souborů.

Ujistěte se, že je bluetooth na notebooku zapnutý a je povolena viditelnost notebooku ostatními zařízeními (v nastavení Bluetooth na notebooku).

Kabelem to bude ale mnohem pohodlnější (a rychlejší).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek