denis1234

kdo pomůže mému koni má artrozu zatím atrakt krasavec ale…praha

opravdová pomoc koni najdu??

Nejlepší odpověď
anonym

Pro koníky je pohybový aparát a jeho stav velmi důležitý pro jeho kvalitní život.Pro koně je pohyb životně důležitý!Nevím jak je koník starý ani jak je zatěžován,a jak ke svému problému přišel,ale bez veterináře se zřejmě neobejdete.Dnes je k dispozici mnoho preparátů,léčiv,pos­tupů a pomůcek,které mu pomohou ulevit. :D

Další odpovědi
terry

Asi bych se poptala u více veterinářů.

belgik

Rozhodne zavolejte vetrinare.. Artroza neni vec kterou by vylecil nejaky mastickar.