Kdepak je?

já vím jsem protivná,ale slibuji že se to naučim,stahovala jsem si film a kdyz se nahrál zmáčkla jsem uložit ale ted nevím kam se vlastně uložil,na ploše není,a když jsem ho hledala v souborech a otevírala je tak jsem ke všemu zmenila obraz na ploše
Doplňuji:
joooo já to našla děkuju Misoslavste

Nejlepší odpověď
Bunnik

Já bych to zkusila jakoby stáhnout znova. Dát stáhnout film, pak vám to nabídne, abyste ho uložila, jen se podívejte, kam to nabízí, a pak to stornujte.

Další odpovědi
Miroslavst

To máš za toho býčka :D
Hanko, otevři si start a yhledat pak zadej video a pak dej rozšířené možnosti a kdy byla složka změněna. Tam uveď dnešní datum a ono ti to najde. Bude tam i cesta, ale klidně to můžeš zkopírovat přímo oddtud.
Doplňuji:
není zač.