Karlos286

Kde zjistim více o copyrightu vztahujícího se na internetové stránky?

Dobrý den, chceme založit internetové stránky s výherními soutěžemi přes sms. Tyto stránky uz existují a každé mají jiný rok copyrightu. Kde zjistim, jestli tyto stránky mohu založit? A pokud,tak za jakých podmínek? Mnohokrát děkujeme.

Odpovědi
McArthur

Ta otázka není dobře napsaná, a tak nelze moc dobře odpovědět.

Zdrojové kódy stránek, grafika i texty jsou chráněné autorským zákonem, to je bez diskuze. Je jedno, co je tam za rok, protože ty stránky nebudou mít víc jak 75 let (v USA 90 let).

Můžeš se sice z těch stránek inspirovat, udělat to ale musíš jinak.

Založit tyto stránky můžeš, prostuduj si ale zákony platné na území ČR nebo v zemi, na kterou budeš mířit svůj web. Výherní soutěže jsou v ČR regulované.