astrolog

Kde si mám zřídit prosté komerční www stránky s připravenou předlohou a za dobrý peníz a jak by jste je pojmenovaly? Dík

potřebuji zřídit jednoduché stránky o astrologii a výkladu karet ? Dík za inspiraci.

Nejlepší odpověď
chudst

O tom, kdo pripravi jake stranky za nejlepsi peniz nevim, delam si je sam. Nicmene na to, aby vam mohli odpovedet ostatni, byste mohl uvest, zda-li to budou pouze staticke stranky nebo dynamicke. (Uzivatel si je bude pouze prohlizet nebo s nimi i neco delat – objednavat karty, apod.?)

A jak bych je pojmenoval – pracujete-li jiz v tomto oboru, pak tomu dejte stejny nazev, jako ma vase „firma“. Pokud budete zakladat nezavisle stranky, pak to pojmenujte co nejvystizneji, pripadne si vymyslete nejaky originalni nazev. Jen vy vite, nac stranky budou presne zamereny, napada me treba „Kartář“. Ale nevim ani, jestli to slovo existuje, urcite prijdete na lepsi :)

Další odpovědi
anonym

jaky maji vase stranky přesný zamer, obsah a ucel ? … ze znalosti detailů totiž vyplývá správná volba názvu, stejně jako volba systému pro správu obsahu.

anonym

pokud byste s instalací mediawiki portalu na svych strankach chtěl pomoci kontaktujte mne … je mozne nastavit jim i specificky vzhled ktery bude odpovidat zvolenemu tematickemu zamereni.