IvankaJB

Kde sehnat překladač k videím?

Kde mám sehnat překladač k videím? Chci se dovědět co celebrity říkají ve videích, které jsou cizým jazykem a já jim moc nerozumím. Dá se někde sehnat takový program? Klidně i takový, že by psal české titulky? Existuje vůbec nějaký takový program? Děkuju za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

ano existuje ale je to velmi nová technologie , experimentuje s ní google na svém webu www.YOUTUBE.com … opravdu je to zatím ve stádiu experimentů, nefunguje to příliš spolehlivě ale umí občas i správně rozpoznat řeč a dokonce rozpoznaný text občas i správně přeložit do vašeho jazyka. Není to zdaleka 100%ní, bude to chtít ještě léta vývoje.

Na youtube tuto funkci najdete pod červenou ikonkou [cc] → položky „Přepsat zvuk(beta)“ a „Přeložit titulky(beta)“

zkuste třeba zde http://www.you­tube.com/watch?v=dq-VlHYaGYs&featu­re=related