kamila44444

Kde se dá sehnat písek koním do ohrady? Nebo co by jste doporučovali?

Kamarádka mají koně ustájené na pastvině ale jak je to pošlapané a je mokro, tak je tam jen bláto. Naroste tam v létě tráva? Teď tam mají načůrané atd. Nedá se tam ani chodit. Co by jste tam dali? Písek,kameny..co? a kde se to dá sehnat?

Nejlepší odpověď
briketka10

http://www.go­ogle.cz/#pq=sta­vebniny+p%C3%AD­sek&hl=cs&gs_nf=1&cp=12&­gs_id=2k&xhr=t&q=pro­dej+p%C3%ADsku&pf=p&scl­ient=psy-ab&source=hp&pbx=1­&oq=prodej+p%C3%AD­sku&aq=0&aqi=g4&aq­l=&gs_sm=&gs_u­pl=&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.,cf­.osb&fp=f089ef­f5e8014f1&biw=1067&bih=5­35

záleží na tom kde kamarádka bydlí, nebo jak je pastvina velká, písek se dá taky sehnat od nějakého stavebníka, který ho již nepotřebuje, ale bude ho chtít taky zaplatit..

u nás jsou taky koně a písek pod sebou nemají jen hlínu, myslím, že písek pro podkovy není vhodný, bláto mají vždy když prší..

Další odpovědi
Drap

Písek bych koupil v pískovně, která je nejblížší danému místu. Koní by mělo být v ohradě jen tolik, aby se i rozšlapaný terém mohl vzpamatovat a znovu obrůstala tráva.Ohrady často střídat.