SengSS

Kde se dá pořídit GooPad Mini ????

Mezi prázdninama letníma a vánocema 2012 toho byly všechny možné média a teď jako by se po tom tabletu slehla u nás v malé díře zvané česká republika zem , všude jinde např. v británii a spojených státech to už prodávají a jsou s tím velké úspěchy bodeť by ne , svému soupeři z kterého by defakto zkopírován tak je lepší v názvu a samozdřejmně jen tak velká výdrž a silnější hardware ale stojí 1/5 ceny a výkonově je poloviční takže komu stačí surfovat po netu a skouknout pár filmu po cestě na chatu tak za tu cenu je to TOP špička , a nepotřebuje se plavit na té mainstreamové vlně kterou vytváří hollywood ( USA ) .....

Odpovědi
astroamateur

http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/testy/289269-co-nabizeji-nejlevnejsi-pocitacove-tablety.html tady na tomto článku jsem to četl každopádně pořídít se dá pouze na aukčních portálech. Můžeš zkusit zbozi.cz možná se ti poštěstí ;)