roxy52

Kde se dá co nastavit nějaké časové omezení pro stahování??

V polovině stahování se mě ukáže hláška,že čas pro stahování byl vyčerpán,nebo tak nějak.Kde se dá co nastavit nějaké časové omezení pro stahování??

Nejlepší odpověď
rynek878

Pokud vaše stahování je pomalé,nebo se na chvíli přeruší a je to stahování bez možnosti opětného navázání stahování,tak se Vám potom ukáže tato hláška.Nezbývá než si počkat až bude server trochu volnější aby Vám to opět nevypadlo a mohli jste to v klidu totáhnout do konce.