FlAsh_7

Kde prezentovat fotky?

Dobrý den, kde mohu prezentovat svoje fotky? Stránka 500px má někdy výpadky, Flickr má divné prostření a Instagram už není to co bývalo…neznáte jinou variantu?

Kde prezentovat fotky?

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Nejlepší odpověď
Edison

Zkus své nejbližší okolí!! Nezapomeň, že dokud fotka není na papíře, jsou to jen data, která zapadnou.

Další odpovědi
Arne1

Rajče ?

Klaproth

Nějaký fotoklub ve svém okolí nemáš? Jedině tam dostaneš odpovídající zpětnou vazbu, bez té neučiníš fotografické pokroky.

ivzez

Já bych poradila ten Flickr (na prostředí se dá zvyknout) a výstavy po okolí.