Karel_Gott

Kde nejlevněji koupit Macbook Pro v USA?

Budu mít cestu do států a plánuji si koupit Macbook Pro. Slyšel jsem, že lze koupit i za nižší cenu než je v klasickém Apple Store. Ví někdo kde a jak?

Nejlepší odpověď
Marcus

Pokud jsi z České republiky tak se ti koupit MacBook v zahraničí už nevyplatí, konečná cena je totiž plus poštovné a placení cla stejná jako u nás. Navíc pozor, když koupíš MacBook v zahraničí (USA) tak ti platí záruka pouze jeden rok.
Jestliže ve Státech budeš tak bych nejjistější volbu volil v oficiálním Apple storu, páč tam máš největší výběr, můžeš si tam noťas ještě vytůnit, ve všech ostatních shopech je cena totožná. MacBook lze podstatně levněji koupit pouze přes internet (Ebay, u nás Aukro).