Kde najdu program ke stáhnutí na netu, který mi umožní dívat se na dvd na pc?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To nechápu, přehrát DVD na pc lze pokud máš v pc DVDrom. Doporučuji program třeba KM player, ale i ve standardním WMP to jde.

Další odpovědi
anonym

KMPplayer je program,který to umí a stáhneš ho buď:sosej.cz.sta­huj.cz nebo slunecnice.cz

Michal Kole

Kromě programů na přehrání videa jako je Windows Media Player (nevím zda je ve Windows 7 tam spousta programů chybí – jsou ke stažení na webu Microsoftu) budete potřebovat kodeky, což jsou malé programy na „rozkódování“ vi­dea.

např. www.codecguide.com

nebo zkuste Media Player Classic Home Cinema ten většinu kodeků nepotřebuje (obsahuje je v sobě)

http://mpc-hc.sourceforge.net/

Elk

Výborný je Gom player, ten přehraje vše. A kde ho najít? Na Stahuj.cz

Ella

otázka pro vás – co to máte za počítač, který nepřehraje obyčejné DVD?
jinak, já používám BS Player – externě jdou přidat titulky a je dostupný i v češtině, přehraje téměř cokoliv, nemůžu si stěžovat ;)