Kde najdu na netu uživatelskou příručku základů ovládání pc?

Jedná se starší dámu, která je naprostý laik a chtěla bych jí vytisknout základy užívání pro naprostého laika (úprava formátu obrazu na monitoru, vyhledávač, facebook, maily, vkládání fotek atd.)
Má instalované XP.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Pro tento účel by mohl posloužit výtah z tohoto zdroje

Zdroj: http://fast10.vsb.cz/praktikum /3.html

Další odpovědi:

Zlatý

Dej ji odkaz na tyto stranky .... http://www.odpovedi.cz/ a porad ji... jak pouzivat sedou listu ...nebo je zde moznost take pouzit >>centrum napovedy primo ve windows XP <<....a tam si vytiskne primo co bude potrebovat ne ...:D

Doplňuji:
beer ....to neni na windows XP ...ale na 95 ... krapet neco jineho.. to snad uz nikdo nema ..teda alespon v Pc ja mam jeste instalacni CD v supleti a kdyz me neposloucha PC ...otevru suplik podivam ze na toto CD a hned je mi lip ....:D

Stříbrný

docela mne rozesmálo, že to, jak na se připojit FB je podle tebe základ užívání PC a kladeš ho na stejnou úroveň jako úprava formátu obrazu na monitoru...to je děsné, jak jsou někteří na tomhle serveru závislí...vivat virtuální život!

Bronzový

jsi na google.cz a do vyhledávacě opiš svůj nadpis a určitě tě to nasměruje.

Bronzový

To by spíš chtělo najít,třeba v knihovně nějaké příručky.Já jsem se kdysi učila podle časopisu Jak na počítač, a oni pak každý rok vydali takový souhrn za celý rok"speciál jak na počítač".To bylo super.Ale kde to sehnat,nevím.

Zlatý

Doporučím základní příručku, již vydala Elpida, Na strži 40, Praha 4. Tel.:272 701 335.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.