panenka

Kde najdu ke stáhnutí hlášky na sms

Dobrý večer moje kámoška má na mobilu supr hlášku vždy když jí dojde sms se jí ozve "Přišla ti zpráva někdo ti píše"můžete mě prosím pomoci kde si jí můžu stáhnout zdarma moc děkuji

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Tyto služby jsou bohužel placené a dost, zkuste webové obchody operátora do google zkuste zadat sms hlašky

Další odpovědi
Ella

jestli se vám líbí zrovna tahle, zeptejte se jí, jestli vám ji nepošle přes ModrýZub a nemusíte hledat ;)
Já měla v telefonu kdysi hlášku: " Pozor, hlášení.Vlak bude mít hodinové zpoždění z důvodu ztráty lopatky na uhlí…" nebo podobně ;)

RomanP

http://www.antonin-kaska.cz/