Martina44

Kde najdu celý seznam stránek, které mám na facebooku označené jako oblíbené?

Ve skutečnosti jsem přes 2300 stránkách a zobrazuje se mi tak 40?? Prohledala jsem záznamy o aktivitách, všechno.. nenašla jsem, poradí mi někdo kde najdu celý seznam stránek, které mám označené jako oblíbené? Díky

Odpovědi
Luxx

vpravo nahoře jak je šipka, přes kterou se odhlašuje – tak v tom seznamu jsou Předvolby kanálu vybraných příspěvků a tam jsou stránky a skupiny

Doplňuji:
je tam i možnost řazení podle abecedy

Martina44

Ani tam není všechno Luxx

Luxx

to je divné, tak pak nevím, kde to najít..

Luxx

asi to není schopné pobrat 2300 stránek najednou :)