Vicki

Kde koupit tričko?

Dobrý den,nevíte prosím někdo kde bych mohla koupit triko s vlajkou Velké Británie na přední části trika?Znáte nějaký e-shop?Děkuji.

Nejlepší odpověď
rynek878

Já bych to vyřešil tak,že bych koupil bílé a nechal ho potisknout.Myslím si,že dnes se to dělá už v každém větším městě.

Pajka.111

A ani nikam nemusíte chodit. Ty postisky dneska dělají i přes net. Jen opatrně, abyste si vybrali kvalitu. Já třeba doporučím https://www.cis­tytriko.cz. Ti jsou perfektní odborníci. Koupíte u nich trička, která jsou kvalitní, takže celý výsledek bude skvělý.

Sonka Pop

Jak dlouho trvá ta realizace? A trička si můžu koupit přímo u nich?

Pajka.111

No jasně. Když se podíváš na jejich web, tak oni mají v nabídce hodně kvalitní bavlněná trička. A pokud chceš potisk, tak ti doporučuji je koupit přímo u nich. Jako stejně ten postisk nejlépe drží na kvalitních tričkách a u cisty triko ti garangují kvalitu.