petapeta

kde koupit tarhoně

Je to těstovina,příloha.

Nejlepší odpověď
annas

Já jsem tento druh koupila na Slovensku. Občas je tarhoňu vidět i ve zdravé výživě. Někde jsem našla, že ji prodávají v Makru, ale jen v pětikilovém balení.

Další odpovědi
anonym

Pokud jste sikovna a to jste,tak tarhona je nudlove testo velmi jemne nastrouhane a dobre proschle,zvladnete to sama doma a prijde levneji a da se skladovat i ve vetsim mnozstvi.Je to madarska priloha,misto ryze ci objemnejsich testovin,vari se kratce a je dobra.

cukrar

my ho koupíme každý rok na Slovensku. větší množství. Něco rozdáme, něco zbyde pro nás.