Nick42364

Kde koupit společenský oblek?

Dobrý den v jakých dalších obchodních řetězcích jako např H&M se dá také koupit společenský pánský oblek?

Nejlepší odpověď
elkon

V H & M těžko, Jedině ve specializovaných prodejnách oděvů, pokud má být oblek kvalitní. Např. Steilmann, Blažek, Ferrarini, Bandi a pod. Těch prodejen a značek je mnoho. ** Hlavně ne na internetu, nemůžeš vyzkoušet, ani zhodnotit kvalitu.**

Další odpovědi
cappuccino

Zkus C&A

INRI

Na internetu

Zdroj: https://panske-obleky.heureka­.cz/?o=4

Rokio

Klidně i v sekáči. Můj táta mi koupil maturitní sako v second-handu.