SniperCZ

Kde je Windows? Více v popisu otázky

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestliže dám někomu zakladní desku bez harddisku svojého tak bude tam mít muj windows s mojíma věcma složkama přihalašeny fb a jine socialní sítě ? předem děkuji za ´´normalní´´ odpovědi

--
Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Na tom hardisku máš ty složky. Pokud mu nedáš HD, tak nebude mít nic.

Další odpovědi
Edison

Normální odpovědi se dávají na normální otázky.

anonym

všechna data i operační systém máš uloženy na pevném disku, ten spolu s počítačem nemusíš poskytovat a pak máš jistotu že se k tvým datům nikdo nedostane. Pokud počítač ale dodáš i s pevným diskem pak proveď velmí důkladný výmaz vícenásobným přepsáním prázdného místa na disku náhodnými daty, jinak půjdou smazaná data snadno obnovit.

anonym

tady je návod jak se dá takový důkladný výmaz disku ze kterého už nikdy původní data neobnoví ani NSA, provést pomocí linuxového instalačního média, které lze z internetu stáhnout zdarma http://www.techi­einspire.com/com­pletely-wipe-hard-drive-ubuntu-live-disk/ postup mám ověřený, funguje spolehlivě