Mára.kunta

Kde je v Praze nejrychlejší veřejný internet?

Potřebuji poslat cca. 6 GB fotek a videí na internet, bohužel doma by to trvalo sto let. Je někde, třeba v knihovně, nějaky super rychlý internet kde bych to dal třeba za 15 minut a nemusel u toho trávit celej den? Ne WiFi, prostě vezmu flash disk, sednu k počítači a nahraju si to. Děkuji.
Doplňuji:
Taky bych se divil…v Praze je toho tři p****e, jenže je to pomalý.

Odpovědi
ptáč

V Praze rychlý internet neexistuje. Je lepší odnést data pěšky.

jáára

odpovím otázkou… ono eště něco jako internetový kavárny existuje? v praze nemáte optiku? nebo neabezpečený sítě? (nezabezpečený rozuměj WEP a WPA)

arygnoc

6 gb za 15 minút v prahe bez optiky je fikcia.