Norka

KDE jak mam zjistit jake vitaminy jsou pro ne dobre a potrebuji je?

mam doma 2andulky.je mi 12let a nevim jake potrebuji vitaminy a nebo kde je mam koupit!ve zverimexu mi rikali ze musim vedet jake jedli predtim a jestli se u nich stala nejaka zmena treba v chovani a nebo necem takovem!prosim zkus te mi poradit.dekuji N.

Odpovědi
blesk26

Bohužel s andulkami nemám žádné zkušenosti, neboť žádné doma nemám, ale našel jsem web, kde jsou tipy na vhodné krmení, snad to pomůže :)

Zdroj: http://www.cho­vandulek.wu.cz/Sou­bory/Krmeni.html

doktorka

Nejlépe je se poradit s veterinářem,nebo ve specializovaném zverimexu či u zkušeného chovatele.