Bronzový

Kam uložit fotky z počítače? Něco podobného mělo voyo.cz a nebo nova. Existuje to ještě?

Mohlo se tam nahrát obrovské množství fotografií, byla na to na začátku když vznikalo voyo i reklama, ale mě se to nějak nedaří najít..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Džaničko, pokud chceš fotky archivovat, nespoléhej na netová řešení zdarma (a nebo levná) - taky bys o fotky mohla přijít...
;-)
a) vypal si je na DVD (nauč se to)
b) kup si externí disk
c) zaplať si cloud (např. http://www.forpsicloud.cz/… - ale je to drahé - dražší, než vlastní disk)
;-)

Další odpovědi:

Bronzový

Ja občas ukladám na kek.cz, alebo na google.disk.

Bronzový

kolik fotek? (v GB) OneDrive nebo Google Disk. mám na OneDrive 140GB zdarma. tam mám fotky. Mega.co.nz - 50GB zdarma ale fotky bych tam nezálohoval.

Pokročilý

Já si je pálím na DVD. Když jsem měl disk 400 MB, naučil jsem se šetřit místem a jsem za to rád. Nasekat na dovče 2000 fotek dnes není problém, ale nikoho nezajímají. Vybrat (a dobře popsat !) 20 dobrých stačí.

Zlatý

Galerie Novy se nyní jmenuje www.galerie.cz.
Máš k dispozici pouze 5 GB místa. Takže pokud fotky nezmenšuješ, tak nejméně na 1000 - 1500 fotek. Podle toho jaké rozlišení má tvůj foťák a jak veliké fotky z něj padají.
Jinak ale funguje bezchybně. Můžeš si navolit kdo jaké fotky může vidět.

Galerii Picasa převzal Google a nějak se mně to nelíbí. Je tam moc zásahů do soukromí.

Galerií je víc, ale většinou nejsou zadarmo. Umístění fotek na server má jednu výhodu. Máš k nim přístup odkudkoliv.

Diskuze k otázce

Zlatý

gecco

Nerevarin -> bacha na to, že
- free úložiště neskýtají žádnou záruku pokud jde o vymazání obsahu
- rajče fotky při uložení automaticky ořízne na max. 1200x900
___
Pokud se nepletu, Džanička hledá, kam fotky uložit (archiv) - ani jedno z tvých řešení není vhodné...
;-)

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.