Kam se poděli všichni ti malověrní, byvši usvědčeni ze svého pomýlení o IT Armagedonu?

Kontext – viz v opakovaných odkazech:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-budu-delat
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-ze-se-podari-zitra-hackerum-vypnout-internet
(Jednoduchá konfrontace chimér versus realita v konkrétních odpovědích respondentů!)
Doplňuji:
Ad aramah, nebylo nad čím přemýšlet, řídím se racionálním a pragmatickým rozumem (a v daném případě i expertizou profíků).
Jen je úsměvné, jak už dávno popsané mechanismy davových a mediálních manipulací stále fungují, poněvadž směřují na vratké lidské emoce.
Já vycházím ze strohých čísel, – např. konec světa byl v historii avizován již 294× a skutečnost? Snad si každý dokáže doplnit sám.
Není náhodné, že na panické stavy jsou zranitelnější více ženy.

Nejlepší odpověď
aramah

Dr.Axl ale neříkej že jsi nad tím trošičku nezapřemýšlel co?-)).Ale stejně se může něco stát teď sice nevím co ale třeba něco :D

Ocko proč myslíš že bych se měla stydět?

Další odpovědi
hanulka11

nemám dnes čas tu vysedávat a natož abych se styděla ,to jen pro klid vašich duší- ocko netrefila ses :D:D:D jestli sis nevšimla, ty odpovědi na otázku byly včera v odlehčeném rázu, takže jsme na špek neskočily- buď v klidu a neschováváme se
Doplňuji:
a naivní nejsem vůbec

tom004

No vida,vida. Stačí jedna novinářská „kachnička“ a diskuse je v plném proudu. 🙂

briketka10

já říkala, že to bude možná kachýnka :DD

anonym

Asi neodpovím, a když tak zase otázkou – že by se někde v koutku styděli za to, že „skočí na každý špek“?
Doplňuji:
Ad Dr.Axl – to jste mne tedy ranil. Jdu zkoumat, jestli jsem ještě dost žena, když na takové bláboly neskáču. Obecně vzato bych neřekla, že je to o pohlaví, spíše o značné naivitě.

anonym

Ještě náhled do pozadí pro ty, co snadno sedají na vějičku:
http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/bezpecnost/263505-kolaps-internetu-nenastal-hackery-na-siti-hlidal-interpol.htmlVe­pište odpověď…