VampGirl

K čemu jsou dobré tyto kódy?

Mám na mysli typ kódů, co jsou třeba na ulozto.cz předtím, než se něco stáhne. Třeba čtyři písmena nebo číslice. Většinou je u toho napsáno: opište kontrolní kód z obrázku. Jaký mají tyto kódy smysl?

Nejlepší odpověď
skorcovaz

Ten kód se nazývá „CAPTCHA“ a po jeho zadaní server ví, že nejste automatický spamový program, protože ten by to přečíst neuměl..
Více v odkazu..

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/CAP­TCHA

Další odpovědi
panenka

Tyto kody si myslím,že jsou na to aby se vědělo jaký film si stahuješ a v jaké rychlosti