Oldry

K čemu je Pando Media Booster

Odpovědi
Hykam

Našel jsem toto:

Před pár dny jsem dělal údržbu v PC a ve spuštěných procesech jsem objevil „Pando Media Booster“. Jelikož mi to nic neříkalo, tak jsem si to pohledal na netu a dost jsem se podivil. Je to program, který se vám nainstaluje při instalaci Lotra a funguje jako p2p síť pro stahování těch instalačních dat. Jenže – po nainstalování lotra to v compu zůstane a dál to běží jako služba na pozadí a odesílá si to data ostatním uživatelům (aby to odlehčilo Turbíňáckým serverům).

Zdroj: http://communi­ty.myth.sk/fo­rums/t/2566.as­px
.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­..

Některé hry (například All Points Bulletin) využívají ke stažení instalace hry program Pando Media Booster (PMB), který pracuje na bázi torrentů. Občas to může způsobit problémy se stahováním, ale hlavně vám může způsobit lagy ve hrách a nefunkční internet.

Zdroj: http://www.e-item.cz/clanek/pan­do-media-booster-zpusobuje-lagy-/komentare-stranka-1