JežíšKristus

Jsou lidé požadující možnost „Jiné odpovědi“ transgender osoby?

Když uděláte anketu Ano/Ne, stejně se ozve někdo, kdo požaduje Jinou odpověď. Za mých mladých let neměl nikdo problém stát si za svým názorem a zřetelně říct Ano nebo Ne. Minimálně se všichni dokázali rozhodnout, kterou z voleb preferují.

V dnešní posthavloidní LGBTQ+ době kde lidé vytvářejí 50 nových pohlaví každý den, také zřejmě ty stejné osoby vyžadují více než Ano nebo Ne. Já měl za to, že existuje jen muž a žena (chromozomy XX a XY) a vedle toho ANO a NE. Proč chtějí dnešní „pokrokový lidé“ vytvářet „ANE“ ??

Odpovědi
Emefej

Co když na anketu ANO/NE neznám odpověď a chtěl bych tam i nožnost NEVÍM? To jsem podle tvé logiky transgender?

JežíšKristus

Kdo neví, neodpovídá. Server se jmenuje ODPOVĚDI.cz. Pro neználky a diskutéry je možnost diskutovat v diskuzi.