Larissa

Jsem bezradná…

Stáhla jsem si jeden program a trochu mi pozměnil barvy oken. Měla jsem je průhledná, ale nyní jsou divně modrá… No, chtěla jsem jsem si to přenastavit, ale nějak se mi zasekla kolonko „použít“. Co s tím?

Odpovědi
Michal Kole

ve Windows je program msconfig32, kterým můžeš program deaktivovat, aniž by jsi musela lézt do registrů.
Doplňuji:
Napiš mi na mail michal.kolesa@seznam.cz jaké programy se ti spouští, já to snáze poznám co je co než ty.

RyuzakiKate

Zkoušela jsi to vypnout a zapnout?