Avatar uživatele
Rokio

Jsem aktuálně úspěšnější uživatel Odpovědi.cz než elkon?

Mám více bodů za posledních 30 dní než elkon.

Body získávám hlavně za odpovědi, jelikož z mých posledních 100 otázek bylo oceněno pouze 7 otázek, jak zde napsal jeden uživatel dneska.

Jsou mé odpovědi přínosnější než odpovědi od elkona? Myslíte si, že jsou slušnější a méně urážlivé než od tohoto uživatele?

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Arcimozek před 227 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

jiný názor

Když se sám prezentujete, ostatní Vás nehodnotí za to, kdo jste, ale za to, čím se zdáte být

Uvědomte si že byste měl zvážit odpovědi druhého, porovnat se svými a sledovat, kdo a v čem má větší přínos.

Já, já, jáství je negativní jev. Ocenit vás má někdo jiný, nikoliv vy sám sebe.

Každý chvilku, tahá pilku… Někdy elkon ostřeji reaguje, ale má pravdu.. Vy si zase uvědomte,že hodně otázek pravidelně opakujete, i když jsou uložené v archívu. To určitě není přínosem.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

jiný názor

Nehodnoťte seba, ale svoje príspevky.
Aká je ich užitočnosť?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

ne

Nejsi. Elkon má více bodů než ty a jeho odpovědi mají většinou hlavu a patu, pokud nepoukazuje na místní nešvary a bohapusté bláboly některých pomatených mozků, kterých zde kupodivu stále přibývá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arcimozek

jiný názor

Jsi, Rokio, jeden z nejslušnějších uživatelů na tomto webu, nějaký „elkon“ se ti nehrabe ani po kotníky, to je bohapustý ubožák, co si tu zřejmě něco kompenzuje. Ty nikdy nikoho neurážíš a odpovídáš normálně. Za to si tě vážím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek