lucynka

Jména youtuberů?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli náhodou někdo neznáte youtuberku, která údajně hraje fotbal (za Spartu?). Říkal mi o ní kamarád a velice mě zaujala. V druhé části mé otázky bych vás chtěla poprosti, jestli neznáte nějaké další youtubery/ky, kteří mají v oblibě skate | penny board

long board, hrajou fotbal, florbal, hokej, anebo dělají bojové sporty (nejlépe judo). Předem díky moc:)

Odpovědi
kapka

https://youtu­.be/DdLtZO6IV5Y tak jsem ji asi našla :) youtuberka to je a fotbal hraje, snad je to ona. :)
Jinak co vím, tak NatylaCZ jezdí na waveboardu. Dál nevím. Ptej se rovnou youtuberu na asku. :)