Jájuš

Je způsob jak znovu zobrazit odstraněnou konverzaci na facebooku?

Odpovědi
Jsemtady

Pokud to jen odstranis tak ji najdes v archivu. Pripadne se ti bezne ukaze kdyz napises tomu nekomu dalsi zpravu.pokud ji ale smazes i z archivu, tak uz ta moznost neni. Leda mozna zkusit poslat email ci dopis na helpdesk facebooku s zadosti o obnoveni dane konverzace. Mam pocit ze fb si je nechava u sebe ulozene. Ale to nevim jiste.