siposipo

Je zahradní kopretina bezpečná pro kočku?

Nejlepší odpověď
Filip84

Tím se nerač zatěžovat, kočka ví, co jí škodí, a co jí prospívá, pokud teda nenapustíš, třeba, maso jedem na potkany, poněvadž jed na potkany zmorduje i kočku, i psa.

Já mám teďka kočku nějakou „von und zu“, teda takto: vypadá to, že matka byla „z lepší rodiny“ a fotr jeden zdejší, nejmenovaný, mourovatý kocour – ti kocouři kujebáci jsou tu asi tři, tak to je, zase, znáš. No, má to nevýhodu, že má dlouhou srst, tak má dredy, a já je pak, pokud to jde, odstříhávám, aby jí to neškubalo. Jo, a chytrá je, jak opice. No ale jinak je normálně venku, udělala si pelech v křovině, když chce, přijde si domů, já jí okoupu, vyberu jí agenty kożuchowe, ona se nažere, a tak podobně.

Takže i hodně nóbl kočka dokáže normálně lovit a věř, že ví, kterou rostlinu žrát a kterou nežrat. A jestli ne, život není krásný a dobře jí tak, bude jiný kot, který nebude tak blbý. Některé věci fungují, fungovaly a budou fungovat a nemá smysl se je pokusit měnit, ne?

Další odpovědi
Drap

pokud jí tím budeš krmit a nedáš jí nic jiného, tak to dlouho nevydrží