bauerlukin

Je za balík do vlastních rukou nutné zaplatit nějaké peníze, aby mi ho vydali?

O službu do vlastních rukou jsem požádal já sám,
anebo za tu podobnou službu, dodání do vlastních rukou, výhradně jen adresáta? Díky předem..

Nejlepší odpověď
annas

„Dodání do vlastních rukou
na přání odesílatele dodáme balík jen adresátovi, jeho zmocněnci, zákonnému zástupci, případně jen oprávněné osobě.
Dodání výhradně jen do rukou adresáta
na přání odesílatele dodáme balík výhradně adresátovi “

Doplňková služba za Kč 15 navíc.

https://www.ces­kaposta.cz/sluz­by/baliky/cr/ba­lik-do-ruky

Jak plyne z informací pošty, dodavatel musí uvést, že je balík určený do vlastních rukou.

Pokud ne, tak na poště předají balík adresátovi po předložení OP, nebo komukoliv, kdo předloží doručovací kód..

Další odpovědi
Dochy

Pokud to nebylo na dobírku, tak ne. O službu musel požádat odesílatel a musel ji i zaplatit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.