Dbey Nas

Je vychcany to správne slovo ?

Nejsem Čech tak nvm. Myslím tím člověka se kterým máš třeba diskuzi o něčem a je úplně mimo, kadi si do huby a furt si utvrzuje a myslí si že má pravdu a pak když se zjistí že neměl pravdu tak zapre že to říkal (jenže nelže ale doopravdy věří tomu že to neříkal ale ne ptz si to nepamatuje ale prostě ptz tomu sám věří. Že když se ta pravda zjisti jen o 10 sekund později tak to taky zapre tak to není tím že by si to špatně pamatoval. A kdyz mu řekneš že to máš nahrané třeba tu diskuzi tak odejde a řekne že to rikal a že se zmylil ptz je „v pasti“ a nema výmluvu.. A kdyz mu treba řekneš že to byl jen blaf že to máš nahrané tak zase změní že to neříkal a kdyz lidem řekneš čp se stalo že to nejdříve zaprel a pak přiznal a zase zaprel tak zapre i to že to zaprel ale když řekneš že to máš nahranevtak zase změní. Ale podstatně je to že nelže ale věří tomu. Jestli chápete co myslim

Nejlepší odpověď
annas

Není, navíoc je to vulgarismus, který je nevhodný v mklulveném projevu, ale předevšíém v písmeném.

Vyčuraný = vychytralý, mazaný, vulgárně „vychcaný“, mazaný, vykutálený, prohnaný atd. . inak bxch řekla, že je to člověk egoistickýk egocentrický, nepřizná chybu. povyažuje sebe za nejlepšíko, , uznává jen vlastní já () za střed všeho myšlení a jednání = egoista.

Další odpovědi
da ny

Krawiny, neřeším a nedělám z nich vědu!
Nikoho s nimi neobtěžuji, nevěším, na nástěnku ;)

Z těch Vašich blábolů, nevyplývá, co měla(má, taková osoba,
za prospěch/užitek!
A v tom případě se, spíše nejedná nejedná o tzv. vyčůranost.

Čeština (jako každý jazyk), nemá jen hrubé, nespisovné a vulgární výrazy 😉
Jde to i jinak. Se svými soukmenovci si v soukromí hovořte,
jak je Vám libo.
Je možné, že pro vulgární výraz, Vám příspěvek, bude smazán. Porušil jste
kodex zdejšíhowebu.

df

Děláš si legraci?

Rokio

Podle mě se jedná o patologického lháře a egoistu, který se nevidí na špičku svého nosu.