Toruk

Je tu někdo, kdo na Odpovědích.cz pročítá všechny otázky?

Já čtu většinou jen poslední stránku… nepravidelně

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Třeba já.
Když příjdu domů, tak prohlížím všechny otázky až do včerejška, které jsem včera viděl.

Další odpovědi
panenka

Já prohlížím všechny otázky

Bumbes

Všechny si přečtu v e-mailu díky hlídacímu psu. Pokusy o reklamu a nesmysly rovnou mažu a přeskakují, pokud mne otázka zajímá, tak se prokliknu z odkazu přímo do otázky. .

ten který je

Jsem na tom úplně stejně jako Miroslavst.Dnes jsem byl ale trochu smutný co jsem četl.(paní Annas)

BEAES

Já čtu jen co mě zaujme, popřípadě čemu rozumím a dokážu poradit. Třeba otázky z oboru techniky, PC atd. ani nečtu, protože tomu nerozumím.

Jahoda

Já je všechny nečtu. Většinu ano, ale všechny ne.

To Ten který je: Je to smutné, co Annas psala, ale já jsem na tom stejně. Nejede se tu fair play. Zřejmě také budu končit. Účet si mazat nechci, ale nebudu zde chodit.

ten který je

Jahodo neustupujte nějakým špatným lidem.Musíme to brát tak že otázky mají mnoho uživatelů a při tak velkém množství se vždy zákonitě objeví nějací zlí lidé.