Marsyas

Je tohleto možné?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-rozmnozuje-latimerie-podivna

Myslel jsem, že je to seriozní web. Proč už nelze udělovat negativní palce?
Doplňuji:
Tak pozor – já se jednoznačně ptám na to, jak přenos pohlavních buněk probíhá (samotný akt), což je u Latimérií dost sofistikované. Navíc v popisu otázky píšu to, že na wikipedii už jsem hledal a to, že jsou vejcoživorodé. A pozor, přijde mi na mou otázku odpověď vytažená z wikipedie, bez uvedeného zdroje. Pod touto odpovědí je připsáno, že se rozmnožují jako kytičky, to navíc s pravopisnými chybami. Nečekám dlouho a přijde mi druhá odpověď, kde je ten samý úryvek z wikipedie, tentokrát s uvedeným zdrojem, ale co do obsahu absolutně nehodnotný (pamatujete na tu vejcoživorodost JIŽ V OTÁZCE?)
Děkuji hanulce11, že čte otázky celé a nehoní se za bodíky – že neodpovídá jen kvůli tomu, aby tam něco napsala.
To je neseriózní.

Nejlepší odpověď
franku

Není mi jasné,co je tam neseriozního?

Další odpovědi
sejtanka

Pokud někdo napíše,jestli samec něco strká do samice,tak jsou možné i odpovědi co jsme udali a byli dostupné na webu.

led

Je to síce škoda, ale ak nesúhlasíte s odpoveďou nemusíte ju hodnotiť. Ak odpoveď je závadná môžte ju nahlásiť adminovi.
K danej téme na odkaze, vzhľadom na formuláciu otázky asi iné odpovede ani nemôžte čakať.
Nabudúce hľadajte nielen vo Wikipedii, nie je všeznalá. Sú aj iné zdroje.
Doplňuji:
Ako pokročilý už isto viete, že myšlienky v otázke treba presne formulovať ak chcete odpoveď.
k pôvodnej otázke odkazy o latimeri
http://crypto­zoologie.xf.cz/5_mo­re/latimerie.htm
video o rozmnožovaní:
http://hobby.id­nes.cz/japonci-nafilmovali-mlade-latimerie-ryby-ktera-zapomnela-vyhynout-1f7-/hobby-domov.asp?c=A091117_­205900_hobby-domov_bma

SajmonModer

Panebože, tady se zase řeší kraviny …

dědapetr

Také nechápu co se Vám na odpovědích nelíbí, nikdo Vás neuráží a ani nenutí ohodnocovat odpovědi které se Vám nelíbí.Nebo budete radši když na vaše otázky nebude nikdo odpovídat.
Doplňuji:
Vy krityzujete odpovědi,ale přečetl jsem si znova odpovědi i hanulky11 nic proti její odpovědi nemám,ale nenašel jsem tam způsob oplodnění (jak přenos pohlavních buněk probíhá (samotný akt) Nebo se mýlím?

hanulka11

Tento web ale je seriozní a nesmíš se hned čertit .Radím ti pokud máš nějakou otázku …zkus si ji třeba jinak formulovat, když hned nenajdeš na webu dostatečnou odpověď . Ono o tom to vlastně je- umět se toho pc zeptat.

Hlavu vzhůru a měj dobrou náladu a nebuď naštvanej na lidi, kteří se ti snaží všemožně pomoci.
Doplňuji:
Marsyas hlavně si myslím já nemusíš se mnou souhlasit většina lidí tady není kvůli bodům- ale kvůli tomu , že rádi lidem pomáhají a je tu fajn možnost dozvědět se spoustu nového…po čem bych třeba já ani nepátrala.
Víš body spíš honí ti začátečníci, kterým se tu zalíbí a pak jsou naštvaní ,když už jsou omezeni limitem odpovědí , kvůli malému počtu bodů .