Zlatý člověk

Je to pravda že když se něco dělá v malém tak to není ekonomické?

Podívejme se na internet, zde je ekonomické jenom dělat něco ve velkém a mít tak i velikou návštěvnost a popularitu, stejně tak se vyplatí i války ve velkém kdy je možné nasadit moderní formy vraždění lidí a ničení majetku. Nic nového pod sluncem v přírodě se vše dělá ve velkém, a proto příroda funguje ekonomicky.

Odpovědi
da ny

Jiná odpověď

S principy/výhodami velkovýroby a velkostatků atp. (možné levnější pořízení i náklady), se seznamují děti na prvním stupni ZŠ (nevím, v které jste třídě).
Václav Klaus st. to vysvětloval i národu, od 90. let. 😉

Disraeli

Jiná odpověď

(_).(_)
💩
🚽

Drap

Jiná odpověď

Neplatí to vždy.

Zlatý člověk

da ny
Lidi vědí co je správné a přesto se tím neřídí a pořád opakují stejné chyby!

Zlatý člověk

Disraeli
😛