Lgee

Je to normální?

Pokud nechci jen čekat na smrt, a chci se někam dostat, někam růst nebo prostě se někam posouvat je to normální nebo bych měl hledat léčebnu?

Nejlepší odpověď
led

Skúste miesto čakania na smrť, urobiť to najťažšie, čo rozlišuje človeka od zvieraťa, vtáka, rybu… Skúste premýšľať.

Další odpovědi
Kelt

Tak se posouvej, ale podle této otázky a tvého rozpoložení bys tu léčenu měl začít hledat. Ostatních 99,9999 % to vůbec neřeší a nezabývá se tím.

autacek

Je to normální, když budeš dřít jak kůň a budeš mít v životě i trochu štěstí, jistě to někam dotáhneš.

Rokio

Je to nejen normální, ale je to i správné a chvályhodné.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rokio

annas: Děkuji za upozornění.

annas

Není zač. .-))

annas

Rokio,

zřejmě jste se překlepl, opravte si „chvályhodné“. .-))